Vše o nákupu

 

1. NA PRVNÍM MÍSTĚ KVALITA

V našem e-shopu najdete širokou nabídku krmiv pro pejsky, kočičky a další zvířata i chovatelské potřeby. Co je důležité, nešlápnete vedle, protože dbáme na kvalitu.

 

2. ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Spokojenost všech čtyřnohých i dvounohých zákazníků je pro nás prioritou číslo 1. Problémy a reklamace řešíme co nejrychleji. A pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojeni s dodaným zbožím, můžete ho do 30 dnů vrátit.

 

3. RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA NAD 399 KČ ZDARMA

Zboží se vždy snažíme expedovat do 24 hodin od objednání. Spolupracujeme s nejkvalitnější dopravní společností DPD, se kterou máme ty nejlepší zkušenosti. A pokud radši nakupujete „naživo“, můžete si dobroty i hračky pro vaše mazlíčky vyzvednout osobně u nás v našem obchodu v centru Prahy na Malé Straně, Újezd 11.

 

4. SNADNÝ NÁKUP

Každý rád nakupuje jinak, proto jsme pro vás na Máme rádi psy připravili hned 5 variant nákupu. Zboží si objednávejte buď klasicky přes e-shop, po telefonu, SMSkou, zprávou na Facebooku nebo pomocí šikovné aplikace WhatsApp.

 

5. PLACENÍ BEZ RIZIKA

Platit můžete kartou, hotově nebo dobírkou. Nabízíme i čím dál oblíbenější platbu přes Twisto, která umožňuje nákup bez rizika. Zboží můžete zaplatit do 14 dnů od doručení. A pokud s ním nebudete spokojeni, bez problémů ho vrátíte, aniž byste ho museli platit.

 

6. NAŠE VÝROBKY

Seženete u nás originální produkty Máme rádi psy jako jsou PetBoxy, SnackBoxy, lékárničky, vtipné samolepky a trička.

 

7. RADÍME ODBORNĚ A S ÚSMĚVEM

Nevíte, co přesně svému chlupáčovi koupit? Poradíme vám odborně a s úsměvem. Nebojte se zeptat, nekoušeme. Volejte na 724 735 735 nebo využijte náš on-line chat, kde jsme každý den od 9:00 do 18:00. A nebo nám napište zprávu na našem Facebooku - https://www.facebook.com/mameradipsy.